Registrační poplatky

Registrace na místě budou otevřeny 7. 3. 2024 od 7:15 hod do 15:30, 8. 3. 2024 od 7:20 do 15:30.
Každý účastník je povinen se na místě registrovat. Obdrží visačku se jménem, kterou je povinen v prostorách Výukového centra nosit u sebe na viditelném místě. Osoba, která nebude mít takovéto označení v čase konání akce, bude vykázána z budovy Výukového centra.

 Registrace do 15. 2. 2024Registrace od 16. 2. 2024
Dvoudenní registrace900 Kč1000 Kč
Pouze sesterská sekce600 Kč700 Kč
Jednodenní registrace600 Kč700 Kč
Studentská registrace350 Kč400 Kč
Za každou změnu ve fakturaci či registraci bude účtován manipulační poplatek 200 Kč. I nová registrace na stejné jméno bude považována za změnu a zpoplatněna.

Vstupenku na pracovní večeři na místě není možné zakoupit! Objednávejte v rámci registrace.
Cena pro účastníka 800 Kč/os, pro doprovodnou osobu 1200 Kč/os

Registrační poplatek zahrnuje vstup na odborný program, jmenovku, občerstvení a oběd o přestávkách, tištěný program.

Pro aktivní účastníky (přednášející) je registrační poplatek zdarma, registrace neprovádějte. V případě, že aktivní účastník požaduje další služby (ubytování, vstupenka na pracovní večeři) kontaktujte nás.

Sesterská sekce bude probíhat souběžně s programem 8. 3. 2024 v učebně Výukového centra ve dvou blocích. Registrační poplatek pro sesterskou sekci je platný pouze na den 8. 3. 2024.

Pokud již máte zaplacenou registraci z roku 2020 a nebyla Vám vrácena, napište nám do poznámky datum úhrady a číslo daňového dokladu k registraci z roku 2020. V tomto případě neplaťte výzvu k úhradě, která vám bude doručena hned po dokončení nové registrace. Platbu zkontrolujeme, odečteme a zašleme Vám upravenu výzvu k platbě.

Organizátor si vyhrazuje právo na změnu nabídky ubytování. Objednávky ubytování budou fixně potvrzeny po obdržení platby na účet organizátora. Cena ubytování v registračním formuláři již obsahuje místní poplatek 40 Kč/os/noc.

Studentská registrace bude ověřena u registrace účastníků na kongresu.

Po dokončení objednávky registrace Vám bude zasláno potvrzení o provedené registraci na e-mail uvedený v registraci s údaji pro platbu (potvrzení je posláno automaticky ihned po dokončení registrace, prosíme zkontrolujte v poště složky SPAM/Nevyžádaná pošta/Hromadná pošta atd., jestliže potvrzení neobdržíte do několika hodin kontaktujte nás). Platbu proveďte do 7 kalendářních dnů.

Všechny ceny jsou uvedeny včetně příslušné DPH.