NABÍDKA UBYTOVÁNÍ


Hotel se nachází v samém centru města Hradce Králové, na pomezí historické a moderní části. Hotel nabízí komplexní služby v oblasti ubytování. Vybavení pokojů zahrnuje TV-LCD se satelitním příjmem, telefon s přímou volbou, připojení na internet, minibar a trezor. V ceně ubytování je zahrnuta bufetová snídaně a DPH. Parkování v hotelu je možné po domluvě s recepcí hotelu, kapacita je omezená. Platí si účastník sám na recepci hotelu.

Cena ubytování za jednu noc:

jednolůžkový: 2 100 Kč/noc + 40 Kč/os/noc městský poplatek
dvoulůžkový:  2 450 Kč/noc + 40 Kč/os/noc městský poplatek


Hotel se nachází v klidné části města v bezprostředním sousedství historického centra Hradce Králové, nedaleko řeky Orlice. Ulice Jana Koziny patří do turistického barokního okruhu zvaného „Pevnost“, kde jsou do dnešních dní zachovány pozůstatky historických hradeb. Celkem 80 plně klimatizovaných pokojů s luxusním designem v elegantní kombinaci červené, černé, zlaté a bílé barvy. Předností EA Hotelu Tereziánský dvůr jsou rozsáhlé kryté parkovací prostory pro hotelové hosty. V ceně ubytování je zahrnuta bufetová snídaně a DPH. Parkování v garáži hotelu bylo zpoplatněno 100 Kč/auto/pobyt, hradí každý účastník sám na recepci hotelu.

Ceny ubytování za jednu noc:

jednolůžkový: 2 290 Kč/noc + 40 Kč/os/noc městský poplatek
dvoulůžkový:  2 890 Kč/noc + 40 Kč/os/noc městský poplatek


Hotel najdete v klidné historické části na Malém náměstí, je umístěn v původních měšťanských domech pocházejících ze 14. století. Při rekonstrukci budov byly zachovány původní sklepy i klenbové stropy. V domě, kde se dnes nachází oblíbený hotel, žil v době svých studií spisovatel Karel Čapek, jehož pamětní deska je umístěná u vchodu do hotelu. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně a DPH.
Parkování před hotelem je nutno objednat na základě rezervace ubytování předem, platí se zvlášť přímo hotelu (200 Kč auto/noc).

Ceny ubytování za jednu noc:

jednolůžkový: 2 290 Kč/noc + 40 Kč/os/noc městský poplatek
dvoulůžkový:  2 590 Kč/noc + 40 Kč/os/noc městský poplatek


Organizátor si vyhrazuje právo na změnu nabídky ubytování. Uvedené ceny zahrnují ubytování se snídaní a DPH. Místní poplatek 40 Kč/os/noc bude připočítán k ceně ubytování (v registračním formuláři již zahrnuto). Objednávky ubytování budou fixně potvrzeny po obdržení platby na účet organizátora.
Ubytování je možné objednat do 1. 2. 2024, později pouze individuálně na dotaz.